2022-03-29

„Akademik”: Nowe odcinki drugiego sezonu od 31 marca

0

Produkcja o szalonej rzeczywistości w domu studenckim wraca na antenę! Imprezy, które wymykają się spod kontroli, miłosne rozterki oraz słynne „waletowanie”. W drugim sezonie Zdzich, Roger, Michał oraz Weronika, Lena i Andżelika mierzą się z wydarzeniami, których nie spodziewali się ani oni, ani widzowie produkcji. „Akademik” od poniedziałku do czwartku o godz. 1:30 w Super Polsat.

Oglądaj Akademik online na polsatboxgo.pl.

Takie życie tylko w akademiku!
Serial przedstawia losy studentów mieszkających w koedukacyjnym akademiku. Zdzich (Jan Kardasiński), Roger (Szymon Majchrzak) i Michał (Konrad Stein) zostają ulokowani w pokoju w mieszkaniu, w którym są już zameldowane trzy atrakcyjne dziewczyny - Weronika (Adrianna Izydorczyk), Lena (Aleksandra Kądziołka) i Andżelika (Karina Rezner). Takie grono tworzy wybuchową mieszankę, która skutkuje serią niespodziewanych wydarzeń. Mieszkańcy akademika oprócz studiowania znajdują bowiem czas na imprezy, działalność studencką, dodatkową pracę i oczywiście szukanie drugiej połówki.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Adrianna Izydorczyk (@adaizydorczyk)

Co w drugim sezonie?
W nowych odcinkach widzowie przekonają się, jak rozwinie się związek Andżeliki i Zdzicha. Pod znakiem zapytania stanęła też relacja Weroniki z Rogerem, a dodatkowe zamieszaniu w życiu głównych postaci wprowadzi nowy współlokator! - Dużo zmian u naszych bohaterów! I oczywiście mnóstwo zabawnych, pokręconych akcji! Serio! A Weronika momentami będzie przechodzić samą siebie! - napisała na Instagramie Adrianna Izydorczyk, czyli serialowa Weronika Sokół.

Głównym reżyserem serialu jest Radosław Dunaszewski, a producentem firma Polot Media (dawniej Tako Media). W obsadzie, obok grona młodych, utalentowanych aktorów, m.in. Dariusz Kordek i Rafał Rutkowski.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Adrianna Izydorczyk (@adaizydorczyk)

„Akademik” - odcinek 49: Trudne poranki
Weronika budzi się w pokoju Rafała, z którym bawiła się w klubie. Choć nie pamięta, co się działo w nocy, jest przekonana, że zdradziła Rogera. Michał wraca do akademika po nocy spędzonej z Ksenią. Jest rozdrażniony i niewyspany, bo okazało się, że jego ukochana chrapie. Zdzich wygrywa w loterii zdrapkowej. Rodzi to poważny problem - co kupić, żeby zadowolić i siebie, i Andżelikę?

Akademik od poniedziałku do czwartku o godz. 1:30 w Telewizji SUPER POLSAT.